Hudobnici.sk - Tvoj svet hudby

Rýchlokvasení speváci

Autor: Brano2

Superstáristi a kol.Ak chceš pridať svoj komentár, tak sa prihlás. Ak ešte u nás nie si zaregistrovaný, tak sa zaregistruj.

Autor: andulka
Pridané: 19.05.2008 16:30
suhlasim s branom

superstar nie je o hviezdach,je to o sledovanosti a z toho prudiacom toku penazi pre tv.
ak ma chlapec ci deva dobry hlas,najde sa sposob ako sa presadit.presadit sa vdaka superstar je nespravodlive voci spevakom,co x rokov na sebe dru a makaju na svojej kariere.
dalsia vec je,ze za par mesiacov superstarista zapadne prachom,slava opadne,chut spievat tiez,chut pracovat na sebe (ak nejaka bola)...
nemam rada helu vondrackovu,ale je obdivuhodna v tom,ze po tolkych odspievanych rokoch stale berie hodiny spevu.nespolieha sa na svoju slavu a meno.
na svk sa podla mojho nazoru predava lahkozanrova hudba typu no name.ale take collegium musicum,to sa len tak bezne nepocut.a je to skoda.dara tiez pochopila,ze bude lepsie venovat sa materstvu ako predavat sa sexapealom a popritom spievat.
drzim palce spevackam ako marika gombitova.ta bude pocuvatelna aj za tristo rokov!!!


Autor: brano2
Pridané: 10.05.2008 17:46
Rýchlokvasení speváci

No ak budú ľudí zaťažovať produkciou podobnou Petre Kepeňovej a ostatnými exSuperstáristami, tak slovenské publikum absolútne stratí dôveru k slovenskej hudobnej produkcii a prestane si už úplne kupovať CD so slovenskou hudbou.